הקמת רשת מחשבים לעסק

פעם, כאשר עסק רצה להתקדם, הוא קנה מחשב אחד, מקסימום שניים. כמעט קשה לתאר זאת כיום, אבל כל מחשב פעל כיחידה עצמאית, נפרדת ולא מקושרת. עם הזמן, הסטנדרט שונה לחלוטין. הקמת רשת מחשבים לעסק היא הסטנדרט, אפילו כאשר מדובר בעסק די קטן או כאשר מדובר בעסק מתחיל. חברת נטסטאר הוותיקה (נוסדה לפני כ-18 שנה) מציעה שירות מקיף של הקמת רשת מחשבים לחברות במרכז. לא משנה איזו חברה יש לכם, לא משנה במה אתם עוסקים או כמה מחשבים יש ברשותכם, באמצעות הקמת רשת מחשבים לעסק שתפעל ביעילות תוכלו לשפר את פעילותכם העסקית. תוכלו לנהל תקשורת עם לקוחות מסביב לעולם ותייעלו את פעילותכם מסביב לשעון. בנטסטאר תוכלו להזמין הקמת רשת מחשבים לחברות במשמר השבעה או בכל מקום אחר במרכז.

תחנות עבודה יעילות 
הקמת רשת מחשבים לעסק יכולה לכלול מגוון רחב של מחשבים ושרתים. ניתן להזמין פתרונות קצה ותוכנות כמו גם פתרונות סייבר ופתרונות טלפוניה. בנוסף, הקמת רשת מחשבים לעסק במרכז יכולה לכלול כל מה שתחנת עבודה צריכה כדי להיות יעילה. בקיצור, נטסטאר תספק לכם כל מה שנחוץ על מנת שהרשת שלכם תעבוד בשבילכם. 

לאחר הקמת רשת מחשבים לעסק תוכלו בקלות להטמיע גם פתרונות ענן ווירטואליזציה. תוכלו להיעזר בחדר שרתים או לוותר עליהם, באמצעות שימוש בפתרונות ענן. עשו שימוש נבון בבסיסי נתונים ובצורה כזאת תגיעו להישגים עסקיים טובים יותר. במידה ודרושים לכם פתרונות מורכבים למדי, גם זה אפשרי בהחלט. תוכלו להזמין הקמת רשת מחשבים לחברות במרכז, לרבות אפיון מלא. 

שדרוג, תחזוקה ותפעול 
כחלק מהשירות, מציעה נטסטאר גם פתרונות נוספים, מלבד הקמת רשת מחשבים לעסק. למשל, אם יש לכם רשת קיימת, אבל היא מיושנת ולא עובדת כנדרש, תוכלו להזמין שדרוג ותתקדמו. לצד הקמת רשת מחשבים לחברות במשמר השבעה תוכלו להזמין גם עבודות תחזוקה מקיפות, שבטווח הארוך יחסכו לכם הרבה מאוד תסכול, זמן וכסף. לכל פתרון בתחום הנדסת הרשתות והתקשורת, הזמינו את המומחים של נטסטאר, הקמת רשת מחשבים לעסק במרכז ועוד הרבה הרבה יותר. 
 

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

מאמרים:

 

טלפון:
0722-80-999

כתובת:
יעקב עולמי 46, משמר השבעה

 

צרו עמנו קשר עוד היום
לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יעקב עולמי 46, משמר השבעה 

נטסטאר NETSTAR - לעסקים ומוסדות  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7 (למעט יום כיפור)