קופות רושמות


בעידן המודרני והדיגיטלי השימוש בכרטיסי אשראי הינו שכיל ומתבצע בתדירות גבוהה, כאשר למעשה מדובר בשיטת התשלום המועדפת והנפוצה ביותר בעולם העסקי. אם בעבר היה נהוג ומקובל לשלם באמצעות המחאות או כסף מזומן, הרי שכיום קיימת העדפה ברורה לשימוש בכרטיס האשראי וזאת נוכח הנוחות הרבה ופשטות השימוש. קופות רושמת מספקות לבית העסק מערכת סליקת אשראי חכמה ומהירה אשר תורמת ליעילות פעולת העסק ובכך משפרת את רווחיותו. קופות מהדור הישן אשר אינן מאפשרות ניהול תקבולים וסליקת אשראי, למעשה אינן רלוונטיות בימינו ומומלץ להחליפן בקופות רושמות ממוחשבות כחלק ממיתוג העסק ושיפור השירות ללקוח.

קופה רושמת – יתרונות ושימושים

קופות רושמות מציעות יתרונות רבים, אולם עדיין ישנם בעלי עסקים אשר נרתעים מהמעבר אל קופה חדישה וממוחשבת וזאת בשל החשש מתקלות, חוסר מיומנות בתפעול השוטף, טעויות בהקלדה ורתיעה מממשק ממוחשב. ובכן, חשוב לדעת כי ניתן להיעזר בשירותיה של חברה המתמחה בתחום ומספקת שירותי סליקת אשראי וקופות רושמות. בסיוע והדרכה של אנשי מקצוע מומחים ומיומנים, ניתן להטמיע את המערכת בקלות ובמקצועיות, תוך קבלת ליווי, ייעוץ והדרכה צמודים לאורך כל שלבי התהליך. קופה רושמת משמשת לכל תהליכי המכירה ומאפשרת השלמת תהליך התשלום במהירות וביעילות לשביעות רצון הלקוח. המערכת מספקת אפשרות לביצוע תשלומים בכרטיס אשראי וכן לחלק את הסכום לתשלומים, לפצל את התשלום בין כמה כרטיסי אשראי וכן לקבל קבלה וחשבונית.

מגוון פתרונות תקשורת מקצועיים לעסקים

קופה רושמת מעניקה יכולת לניהול של כל כרטיסי האשראי ומאפשרת בחירה בסוג הכרטיס אשר באמצעותו תתבצע העסקה וזאת על פי הסכמי בעל העסק עם חברות האשראי. בסיום כל עסקת מכירה, מתבצעת פעולת הדפסה של האישור המתאים המעיד על ביצוע העסקה הכולל גם פרטים ליצירת קשר או מסרים שיווקיים לפי בחירה. ביטול של עסקאות המבוצעות על ידי קופות רושמות הינו פשוט ומהיר ומתבצע על ידי יצירת קשר עם חברת האשראי. הקופה הרושמת מנהלת את ההתקשרות, עוקבת אחר תהליך הביטול והזיכוי ומספקת אישור ללקוח לגבי ביטול העסקה. חברת NETSTAR מתמחה ופועלת מזה 18 שנה בתחום הקמת רשתות תקשורת ומחשבים במגוון סדרי גודל וזאת תוך מתן דגש על תכנון קפדני, סדר וארגון של העבודה הדרושה. צוות המומחים שלנו מספק מגוון שירותים ופתרונות תקשורת לעסקים וכל זאת תוך ליווי צמוד לאורך כל שלבי התהליך, החל מייעוץ ראשוני, דרך הטמעת המערכת ועד להדרכות התפעול עד להשלמת המלאכה על הצד הטוב ביותר עבור לקוחותינו.
 

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
0722-80-999

כתובת:
יעקב עולמי 46, משמר השבעה

 

צרו עמנו קשר עוד היום
לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יעקב עולמי 46, משמר השבעה 

נטסטאר NETSTAR - לעסקים ומוסדות  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000