רשתות תקשורת טלפוניה

תקשורת נחוצה כיום כמעט כמו אוויר לנשימה. בכל בית, בכל עסק, בכל מקום, נדרשת תשתית מתקדמת ונדרש רישות מקיף של מחשבים, טלפונים ופתרונות תקשורת נוספים. נזכור כי טכנולוגיית הטלפוניה וותיקה מאוד אולם העדכונים של השנים האחרונות הפכו אותה למתקדמת ביותר. בעולם של רשתות, בעולם מרושת בפתרונות תקשורת שונים, רשתות תקשורת טלפוניה הפכו לסטנדרט מקובל. נטסטאר תוכל לאפיין עבורכם ולהתקין עבורכם את כל הפתרונות, הן ברשתות והן בטלפוניה. אם אתם מחפשים פתרונות מסוג רשתות תקשורת במשמר השבעה והסביבה – מהנדסי הרשתות של נטסטאר תמיד מוכנים לקראתכם. 

נטסטאר – יעיל, מהר, חכם 
רשתות תקשורת טלפוניה כבר לא מבוססות בהכרח על כבלים ועל טלפונים רגילים. גם המרכזיות הוותיקות והיקרות כבר יוצאות משירות והפתרונות הופכים יעילים, זולים ונכונים יותר לעידן המקוון, שתמיד נמצא און ליין. רשתות תקשורת במרכז מבוססים ברובם על פרוטוקול אינטרנט גם רשתות תקשורת טלפוניה הפכו למבוססי IT. נטסטאר תוכל להתקין לכם את מיטב הפתרונות בתקשורת, בטלפוניה, במחשבים. מתמחים בהתקנת שרתים של windows וגם פתרונות גיבוי ואבטחת מידע בענן. 

כיצד נוכל לדעת אילו פתרונות ואילו רשתות תקשורת טלפוניה נחוצים לכם? יתכן מאוד שאתם יודעים בדיוק מה לדרוש ומה לקבל. אבל בדרך כלל נכון יהיה לבצע אפיון צרכים ובניית תוכנית עבודה לפני ההתקנה. רשתות תקשורת במשמר השבעה והסביבה, אנו נוכל לבצע למענכם אפיון כולל, התקנה באחריות, שדרוג, תכנון וייעול והכל, יעיל, מהר וחכם. 

נטסטאר – תמיד מחויבים ללקוח 
התקנת רשתות תקשורת טלפוניה לא חייבת להשבית את העבודה שלכם לזמן ארוך. התקנת רשתות תקשורת במרכז, גם כאלה המבוססות על מיטב הטכנולוגיות, לא חייבת לפרוץ לכם את גבולות התקציב. מהנדסי הרשתות של נטסטאר יודעים לתכנן ולהתקין רשתות ופתרונות תקשורת למכלול רחב של עסקים – קטנים כגדולים. אנו מציעים מחירים תחרותיים, שירות יעיל ומענה מקיף. אנו שומרים על מקצועיות גבוהה ועל מסגרת תקציב, למענכם. לא משנה אם אנו רק מתקינים לכם שרתים של windows או בונים לכם רשת תקשורת נתונים מקיפה ופתרונות ענן, אנו תמיד מחויבים ללקוח, תמיד מחויבים לכם. 
 

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

מאמרים:

 

טלפון:
0722-80-999

כתובת:
יעקב עולמי 46, משמר השבעה

 

צרו עמנו קשר עוד היום
לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יעקב עולמי 46, משמר השבעה 

נטסטאר NETSTAR - לעסקים ומוסדות  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7 (למעט יום כיפור)