רשת מחשבים לעסק

עסקים שרוצים להתקדם, אלה שרוצים להתייעל, להשתפר, להיות יותר זמינים ויותר חסכוניים מבינים כי העתיד נשען על רשתות. רשת מחשבים לעסק לא חייבת בהכרח לכלול עשרות מחשבים ועשרות תחנות עבודה. אך אפילו רשת מחשבים לעסקים די קטנים, יכולה להביא למהפך ניהולי, תפעולי וכלכלי. לאחר תכנון נכון וביצוע, גם העסק שלכם יצא נשכר! 

תכנון מקיף – הבסיס לרשת טובה 
כפי שלא ניתן לבנות בית או ליישם פרויקט בלי תכנון, כך לא ניתן להקים רשת מחשבים לעסק בלי להקדיש זמן לתכנון. הקמת רשת תקשורת במרכז שתתבסס על תכנון נכון תוכל לחסוך במשאבים, לחסוך בעלויות ולהשיג יותר – בפחות תשומות. 
נטסטאר מתמחה בהקמת רשת מחשבים לעסק על בסיס תכנון מקיף והגדרת צרכים. בהתאם לאפיון, לתשתיות קימות ולהגדרת הצרכים ניתן להקים רשת טובה מאוד בתוך זמן לא רב. להקמת רשת תקשורת במשמר השבעה ואפיון רשתות בכל אזור המרכז – נטסטאר, ואתם מסודרים. 

מה ניתן לחבר לרשת שלכם
באופן מתומצת, ניתן לראות רשת מחשבים לעסק פשוט בתור כמה מחשבים המחוברים האחד לשני באופן פיזי. אך למעשה, רשת מחשבים לעסקים יכולה ואפילו צריכה לכלול גם הרבה יותר מכך. ניתן לחבר את הרשת באופן פיזי תוך שימוש בכבלים אבל ניתן לייצר ללא קושי גם רשתות בעלות בסיס אלחוטי. 
ניתן להשתמש בנתבים, ראוטרים ונהוג לחבר את הרשת לקו טלפון וחיבור אינטרנטי. לרשת ניתן לחבר תחנות עבודה, מסופים, כרטיסי רשת מתקדמים. ניתן לחבר פתרונות טלפוניה ופתרונות מולטימדיה, מדפסות ואמצעי הקלטה, מאגרי מידע ופתרונות בענן. כפי שניתן לראות ללא קושי, רשת מחשבים לעסק יכולה להתבסס על מערך מורכב למדי. אך מורכבות טכנית, אין פירוש הדבר מורכבות תפעולית. 

בעזרת המומחים של נטסטאר תוכלו לקבל רשת תקשורת במרכז שתפעל באופן פשוט וידידותי למשתמש. ניתן להזמין מגוון פתרונות לכל סוגי העסקים, קיימים, חדשים או מתפתחים. רשת תקשורת במשמר השבעה ניתן לבנות כך שתתאים לצרכים הנוכחיים, תוך מוכנות להשתדרגות בשעה שהעסק יגדל ויתפתח. ברשת מודרנית חשוב להטמיע פתרונות אבטחה וסייבר וניתן לשלב פתרונות גיבוי ושרתים או פתרונות ענן ומכלול יתרונות ווירטואליים.  
 

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

מאמרים:

 

טלפון:
0722-80-999

כתובת:
יעקב עולמי 46, משמר השבעה

 

צרו עמנו קשר עוד היום
לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יעקב עולמי 46, משמר השבעה 

נטסטאר NETSTAR - לעסקים ומוסדות  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7 (למעט יום כיפור)