שירות כולל למפעלי תעשיה של לפחות 10 מחשבים


פתרונות המחשוב שמתאימים למפעלי תעשייה בהם קיימים למעלה מעשרה מחשבים, נועדו לספק מענה מדויק לצורך, ולאפשר למפעל לבצע את הפעולות הנדרשות בצורה היעילה ביותר. מערכות המיחשוב נועדו לענות על הצורך הקיים במפעל, ולאפשר למנהלי המפעל כמו גם לצוות העובדים להשיג את המטרות במאמץ מינימלי. באמצעות מערכות המחשוב ניתן לנהל את הפעילות ביעילות מקסימלית להשיג תוצאות מקסימליות.

הקמת רשת המיחשוב למפעלים חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע מומחה מתחום תשתיות תקשורת ומחשבים. וזאת בגין העובדה שמדובר במערכת מורכבת שדורשת ידע רב. כדי שהמערכת אכן תהיה יעילה, ותאפשר שימוש מועיל ונוח בכל עת אסור - להתפשר על המקצועיות של איש המחשבים.

Netstar – הפתרון המושלם לעסק שלכם
מקצועיות – אצלנו כל לקוח מקבל שירות מקצועי. אנחנו מוסמכים מטעם חברת מיקרוסופט. ויש לנו את כל הידע הנדרש כדי להקים תשתית מחשבים איכותית ואמינה.

ניסיון – אנחנו עוסקים בתחום החל משנת 2000. במהלך השנים רכשנו ידע מקצוע רב והמון ניסיון. כמובן שזה מתבטא באיכות העבודה שלנו. תגלו כיצד אנחנו מבצעים את מכלול הפעולות במיומנות רבה ומשיגים תוצאות נפלאות.

אמינות – אנחנו חברה אמינה. כאשר פונים אלינו אפשר להיות רגועים שהעסק נמצא בידיים טובות.
 
מהירות – כאשר מזמינים איש מחשבים ומקימים או משדרגים רשת מחשבים, לזמן יש משמעות וחשיבות רבה. היות שכך אנחנו מבצעים את הפעולה בזריזות וחותרים לסיים את הפעולה תוך פרק זמן קצר ככל האפשר.

צמצום השבתת הפעילות – המפעל שלכם צריך להמשיך לעבוד, כל השבתה משמעותה נזק כלכלי. מתוך הבנה זו אנחנו מגיעים למקום, ומספקים את השירות תוך צמצום זמני השבתת הפעילות.

מחיר – והמחיר שלנו? מחיר הוגן ומשתלם. תוכלו ליהנות מעבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר במחיר סביר.

אם חיפשתם את החברה המומלצת עבור שירות כולל למפעלי תעשייה, אם אתם צריכים שירותי מיחשוב או הקמת תשתית תקשורת לעסק שלכם - אנחנו הכתובת שלכם. באמצעות המערכת שלנו תוכלו לשדרג את פעילות המערכת בצורה ניכרת ולייעל את ההתנהלות שלכם.

יחד נוביל את המפעל שלכם להצלחה!
 
 

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
0722-80-999

כתובת:
יעקב עולמי 46, משמר השבעה

 

צרו עמנו קשר עוד היום
לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יעקב עולמי 46, משמר השבעה 

נטסטאר NETSTAR - לעסקים ומוסדות  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7 (למעט יום כיפור)