שרתים של windows

 
בעלי עסקים או מנהלי ארגונים רבים בחרו לבסס את רשת המחשים שלהם על שרתים של windows. למעשה מדובר על מערכת הפעלה ייעודית שנועדה לענות על הצרכים של הלקוח העסקי. ולספק לו את השימוש היעיל ברמה יומיומית. מערכת ההפעלה מותקנת על מחשב אחד עוצמתי. ואילו יתר המחשבים מחוברים אליו, ומשרתים את כל אחד מאנשי הצוות ביעילות רבה.
 
התאמת הרשת לצרכי הארגון / העסק
על מנת להצליח לתפעל את העסק ולנהל את מכלול המשימות בעזרת הרשת שהותקנה במקום, חשוב מאוד לשים לב למספר נקודות.
 
התאמה – רשתות מחשבים צריך להתאים לצרכים הקיימים במקום. כלומר, המערכת אמורה לענות בצורה מדויקת וספציפית לצרכי העסק המדובר. משכך, תתבצע הקמת הרשת לאחר תשאול בעלי העסק ואפיון הצרכים הקיימים.
 
אבטחה – כדי שרשת המחשבים תהיה מאובטחת, ותוכלו להשתמש בה ללא חששות של זליגת מידע או פריצה למאגרי המידע שלכם, על המערכת היות מאובטחת.
 
גיבוי – המידע שלכם חייב להיות מגובה היטב. על מנת להבטיח שאם תתרחש קריסה או שיחול נזק כלשהו, המידע כולו יהיה נגיש לכם.
תקינות – התקנת שרתים ורשתות מחשבים לעסקים תתבצע במקצועיות רבה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים מטעם מיקרוסופט. הידע שלהם יוכל לעמוד להם בעת הקמת השרת. המטרה היא לאפשר לכם לעשות שימוש ללא תקלות.
 
היקף הפעילות – גם מבחינת היקף הפעילות ומספר המשתמשים במחשבים ברשת תהיה התייחסות בעת הקמת הרשת. כך שהשרת אכן יספק את העוצמה הנדרשת וכל המחשבים יפעלו כראוי.
 
נטסטאר לשירותכם
אם אתם צריכים להתקין רשת מחשבים ואתם מעוניינים לקבל איכות ועוצמה. אם אתם מתעניינים על נותן שירות מקצועי, כזה שצבר ניסיון רב במהלך השנים. הגעתם למקום הנכון. אנחנו נוכל לספק לכם את העבודה הנדרשת, ולתת לעסק שלכם את כל הכלים להצלחה. אנחנו מספקים שירותי מיחשוב איכותיים ומקצועיים ביותר.
 
אצלנו ניתן להזמין
  • הקמת שרתים חדשים – מותאמים בדיוק לצרכי העסק שלכם.
  • שדרוג שרתים קיימים. אם אתם מגלים כי מערכת המחשוב שלכם אינה מספקת, או שהיא לא עונה על הצרכים - מסתבר כי הגיע הזמן לשרג.
  • שירותי תיקונים.

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:
 

טלפון:
0722-80-999

כתובת:
יעקב עולמי 46, משמר השבעה

 

צרו עמנו קשר עוד היום
לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יעקב עולמי 46, משמר השבעה 

נטסטאר NETSTAR - לעסקים ומוסדות  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7 (למעט יום כיפור)