תחנות עבודה


שיטת העבודה במגזר העסקי עשה כברת דרך משמעותית. בכל בית עסק או ארגון פועלת מערכת הפעלה מרכזית שיושבת במחשב המרכזי. אל המערכת הזו מחוברות בצורה וירטואלית מספר תחנות עבודה על פי הצורך הקיים.

שיטה זו מאפשרת יעילות במהלך ביצוע המשימות. ויש לכך יתרונות רבים ומשמעותיים.
העובדים
– כל עובד בכל תחנת עבודה שהיא נהנה מפונקציות נוחות מאוד, הודות לעובדה שהמחשב האישי שלו מחובר לשרת המרכזי. ראשית נציין את עניין הגמישות. המחשב מחובר וירטואלית לשרת וניתן לעבוד מכל מקום. שנית חשוב להזכיר את נושא גיבוי המידע. גם אם המחשב שמשמש את העובד אינו מכיל הרבה, כל הפעולות מתעדכנות במערכת. כך שאין סיבה לחשוש מאבדן מידע. חשוב לציין את נושא האבטחה. הרשת מוקמת תוך התייחסות לאבטחה כך שהמידע יישאר מוצפן ולא יהיה חשוף לעיני פורצים למיניהם.

ההנהלה – הנהלת העסק / הארגון חוסכים בשיטה זו משאבים ואנרגיות רבות. וזאת מכיוון שכל תחנת עבודה משמשת כטרמינל, וגם מחשב בסיסי מאוד יכול לענות על הצורך. העיבוד והאחסון מתבססים על השרת. כמו כן יוכלו מנהלי המקום לשלוט בכל רגע נתון על הנעשה ולעקוב אחר הפעילות. שיטה זו חוסכת חשמל ותחזוקה של מחשבים רבים. בכל עת שיהיה צורך לבצע פעולה או לשדרג את המערכת תתבצע פעולה פעם אחת על המחשב המרכזי. תחנות העבודה יתעדכנו אוטומטית בשינויים שחלו, וזאת בגין החיבור הישיר שלהם למערכת ההפעלה.

התקנה מקצועית לעבודה יעילה
על מנת להבטיח גם לכם מערכת תקינה ואיכותית. וכדי לאפשר לעסק שלכם ליהנות ממערכת עוצמתית ותחנות עבודה יעילות, אנחנו מציעים לכם את השירות המקצועי שלנו. חברת NetStar הינה חברה מקצועית וותיקה שמספקת שירותי מחשוב למגזר העסקי. אצלנו תוכלו למצוא את כל פתרונות המחשוב. הקמת רשתות ותחזוקה. שדרוג מערכות קיימות. ניהול מלאי, ביצוע תיקונים ועוד.

השירותים שלנו הינם מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. עובדה שמבטיחה לכם מערכת הפעלה תקינה ואיכותית ללא תקלות כמו כן נגיע למקום על מנת לבצע את העבודה במהירות וביעילות תוך ניסיון לצמצם ככל האפשר את הפסקות העבודה. והמחירים שלנו - משתלמים!
 
 

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

לשיחת ייעוץ ותאום פגישה חייגו:
072-33-80-839
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

 

טלפון:
0722-80-999

כתובת:
יעקב עולמי 46, משמר השבעה

 

צרו עמנו קשר עוד היום
לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יעקב עולמי 46, משמר השבעה 

נטסטאר NETSTAR - לעסקים ומוסדות  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7 (למעט יום כיפור)