תכנון תשתיות תקשורת

תקשורת משוכללת היא הבסיס של כל חברה אנושית. כבר בתרבויות העתיקות של אשור ובבל ניתן היה למצוא תכנון תשתית תקשורת, אלא שאז היה מדובר בלוחות ותעודות חרס, כתב יתדות וסימנים עתיקים. כיום בעידן המחשב ורשתות המחשבים, הדברים משוכללים הרבה יותר. כל זאת,  כאשר התקנת תחנות עבודה מרובות ויישום של כבלים או מערכות אלחוטיות הפכו לנפוצים ומקובלים. 

אם אתם צריכים תכנון תשתית תקשורת באיכות בלתי מתפשרת, אם העסק שלכם צריך פתרונות כדוגמת שרתים, גיבוי בענן או התקנת תקשורת טלפוניה, אתם מוזמנים להתקדם לנטסטאר. נטסטאר, הנדסת רשתות ותקשורת מחשבים עוסקים באפיון, בהתקנה, בשדרוג ובתפעול. 

תשתית שחוסכת כסף וזמן 
רשת תקשורת יכולה להיות בסיסית או מקיפה. רשת תקשורת יכולה להיות איטית ומוגבלת או גמישה ומהירה. כאשר אתם רוצים תשתית שתתאים בדיוק בשבילכם, אתם צריכים אנשי מקצוע שיבצע את התכנון בצורה מושקעת, מדויקת. תכנון תשתית תקשורת מבית נטסטאר יאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות. 
נוכל להשלים התקנת תקשורת טלפוניה במרכז במהירות, תוך חיסכון בכסף ובזמן. נוכל להקים תשתית שתחבר אתכם לעתיד, מענה שיספק לכם פתרונות גיבוי ועיבוד נתונים, פתרונות שרתים ותחנות עבודה, כאלה שלא תצטרכו לשדרג בתוך זמן קצר. תכנון תשתית תקשורת באופן הראוי יאפשר לכם להפעיל כל מספר של תחנות עבודה ביעילות, תוך הימנעות מתקלות ושיפור הביצועים. התקנת תחנות עבודה, פתרונות סייבר מתקדמים, הגדרת משתמשים, לאחר שנאפיין את צרכי העסק שלכם נשלים את התכנון בהתאמה מלאה – עבורכם. 

העסק שלכם תמיד מחובר
תכנון תשתית תקשורת עם נטסטאר מביאה בחשבון את מבנה העסק שלכם ואת התשתית הקיימת. חיבור לחשמל, כבלים, שרתים, מספר משתמשים, פתרונות אלחוטיים: ברשותנו מגוון פתרונות לכל החברות. התקנת תקשורת טלפוניה ופתרונות מייל, בסיסי נתונים וגיבויים, פתרונות וירטואליים, את כל אלה ועוד הרבה יותר נבצע עבורכם. אז אם אתם מחפשים ספק שיבצע עבורכם התקנת תקשורת טלפוניה במרכז, אם אתם מחפשים שירות לצורך שדרוג, תפעול או תחזוקה, פנו לנטסטאר. כך תשמרו על העסק שלכם, כך שיהיה תמיד מחובר, תמיד מתקדם, תמיד מצליח. 
 

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

מאמרים:

 

טלפון:
0722-80-999

כתובת:
יעקב עולמי 46, משמר השבעה

 

צרו עמנו קשר עוד היום
לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יעקב עולמי 46, משמר השבעה 

נטסטאר NETSTAR - לעסקים ומוסדות  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7 (למעט יום כיפור)