תשתיות מחשוב

בזכות שיפורים מתמידים, תשתיות מחשוב מודרניות יכולות לקחת את העסק להישגים משופרים. הקמת רשת מחשבים לחברה במרכז יכולה לקצץ בעלויות ובמקביל להגדיל את הפרודוקטיביות. תשתיות מחשוב מתוכננות היטב יכולות למנוע קטסטרופות כגון אובדן של נתונים או זליגה של מידע החוצה. תשתיות ראויות ימנעו נזקים של סוסים טרויאנים, רוגלות ותוכנות זדוניות אחרות. התקנת רשת מחשבים לחברות, בצורה אפקטיבית ומאובטחת, צריכה להתבסס על מיומנות ללא פשרות, על ניסיון, על אחריות לאורך הדרך. נטסטאר, הנדסת תקשורת ורשתות מחשבים מתמחה בהנחת תשתיות, שדרוג תשתיות ישנות, אפיון צרכים ומתן מכלול שלם של פתרונות נוספים. עם ניסיון מצטבר של יותר מ-18 שנים ומגוון רחב של לקוחות מרוצים, גם אתם מוזמנים להצטרף. 

נטסטאר, מקצוענות כדרך חיים 
ניתן להזמין תשתיות מחשוב לכל סוגי העסקים, לכל תכלית, לכל מטרה. נטסטאר מניחים את התשתית הנחוצה לעסקים קטנים או חדשים ומספקים גם מענה לחברות גדולות וארגונים מורכבים שרוצים להשתדרג. הקמת רשת מחשבים לחברות מתחילה באפיון ובתכנון, כאשר רק לאחר אישור התוכנית ניגשים להנחת התשתית, התקנת המשאבים והגדרת המשתמשים. 

תשתיות מחשוב כוללות מחשבים ותחנות עבודה, חיבור לפתרונות ענן, הגדרת נתבים, חיבור שרתים. הקמת רשת מחשבים לחברה במרכז כוללת ביצוע הגדרות ולפעמים גם ביצוע הסבות. בין אם תצטרכו הקמת תשתית מאפס ובין אם נחוץ לכם שדרוג וריענון של תשתית קיימת, בנטסטאר תמצאו את המענה. אוזן קשבת, שירות, מקצוענות, זוהי דרך החיים מזה 18 שנים. 

נטסטאר – קבלו ביצועים במקום סיסמאות 
לצד תשתיות מחשוב ולצד התקנת רשת מחשבים לחברות תוכלו להזמין גם פתרונות טלפוניה ופתרונות תקשורת נוספים. מכיוון שתקשורת אמינה ועדכנית תמיד חיונית, כדאי להימצא בחזית הטכנולוגיה מבחינה זו. מחפשים אנשי מקצוע שיש להם ניסיון רב, שכבר רכשו ניסיון מוכח בכל ממד של הקמת רשת מחשבים לחברות בסדר גודל שלכם? רוצים לעבוד עם מקצוענים שמבינים כי הזמן שלכם שווה כסף וכל דבר נמדד במונחי יעילות ועמידה ביעדים? צרו קשר עם נטסטאר ושימו את עצמכם במרכז. קבלו תשתית תקשורת ומחשוב יעילה, איכותית ומתקדמת. קבלו ביצועים ולא סתם סיסמאות. 
 

צרו עמנו קשר עוד היום לייעוץ עבור העסק שלכם:

מאמרים:

 

טלפון:
0722-80-999

כתובת:
יעקב עולמי 46, משמר השבעה

 

צרו עמנו קשר עוד היום
לייעוץ עבור העסק שלכם:

כתובת: יעקב עולמי 46, משמר השבעה 

נטסטאר NETSTAR - לעסקים ומוסדות  |  טל' 072-33-80-999

התקנה | ייעוץ | ליווי | בקרה  -  איכות ושירות משנת 2000 |שירות 24/7 (למעט יום כיפור)